"АрселорМіттал Кривий Ріг" призупинив роботу через страйк робітників

   

 

   Працівники заводу залізничного цеху "АрселорМіттал Кривий Ріг" почали акцію протесту проти неналежних умов праці та низької заробітної плати, - повідомляє Громадське

Повідомляється, що вранці 16 травня люди вийшли на мітинг. Представники профспілки підприємства стверджують, що на заводі необхідно провести капремонт обладнання, оскільки воно перебуває в аварійному стані.

У прес-службі Конфедерації вільних профспілок України заявили, що "АрселорМіттал Кривий Ріг" призупинив роботу.

За словами лідера профспілки Юрія Самойлова, робітники першої зміни залізничного цеху почали діяти за інструкціями. Вони відмовилися працювати на несправній техніці й це фактично паралізувало роботу всього підприємства, бо жоден локомотив не зрушив з місця.

"Оскільки залізничний транспорт обслуговує все виробництво на ПАТ, тобто доставляє сировину й вивозить готову продукцію, то як наслідок вже зупинилися й мартенівський та конверторний цехи. А це може призвести до катастрофічних наслідків, тому первинні профспілкові організації, які діють на підприємстві, терміново збираються на спільне засідання й вирішуватимуть, як діяти далі", - пояснив Юрій Самойлов.

У прес-службі підприємства Громадському повідомили, що на цей момент представники підприємства зустрічаються з робітниками. Вони зустрічалися вранці, отримали від них пропозиції для обговорення.

Після обговорення пропозицій представники підприємства вийшли до трудового колективу, наразі триває зустріч. Переговори веде заступник генерального директора з виробництва Ігор Романюк.

Також у прес-службі наголосили, що ця акція абсолютно не належить до трудового спору, який є на підприємстві. Це саме підтримка "Укрзалізниці".

Нагадаємо, на Криворізькому металургійному комбінаті "ArcelorMittal Кривий Ріг" під час запуску відремонтованої доменної печі стався витік чавуну.

Наприкінці березня 2018 профспілка криворізького гірничо-металургійного комбінату "ArcelorMittal" вимагала від свого керівництва покращити умови праці та підвищити рівень заробітної плати до 1000 євро в гривневому еквіваленті з 1 квітня 2018 року.