Артпростір, квести, флешмоби й караоке: у Кривому Розі триває робота літніх клубів для дітей

ВАЖЛИВО
07.07.22 - 14:26

Як ми писали, у Кривому Розі працюють 66 літніх клубів дитячого дозвілля. Їх відвідують вже 1 300 школярів, зокрема й дітки-переселенці.

Літні майданчики працюють у будні, у дві зміни: зранку - з 09:00 до 12:00, в другій половині дня - з 15:00 до 17:00. Приймають дітей на зайняття за попередньо наданими заявами батьків.

 

«Навіть в умовах воєнного стану ми, дорослі, хочемо чимось порадувати дітей, наповнити їх дозвілля корисними й цікавими справами. Тому й було вирішено організувати роботу таких літніх дитячих локацій у місті. Звичайно, перш за все, брали до уваги питання безпеки дітей. Літні клуби були відкриті лише там, де створені відповідні умови і є укриття. Обрали відповідні заклади освіти, культури, спорту. Спочатку відкрили 38 клубів, але охочих виявилося дуже багато, тож провели роботу й створили до 66 локацій», - сказав начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

 

Для дітей проводять різноманітні заходи - ігрові, розважальні, спортивні та розвивальні. Працюють творчі майстерні, наукові локації, літературні гуртки, проводяться спортивні змагання, різноманітні квести й психологічні тренінги. Діти опановують навички малювання, роботи з текстилем, бісероплетіння, а також виготовляють обереги для наших військових.

 

У Саксаганському районі працюють 8 локацій літнього дозвілля.

 

«У нашому районі працюють 4 локації вдень, і ще 4 - ввечері. З дітками працюють керівники гуртків наших позашкільних закладів, педагоги, а також спортивні школи. Влаштовують різні веселі квести, вікторини, рухливі ігри. Також є, звичайно, заняття і з малювання, ліплення тощо. Все – за бажанням дітей», - розповіла Наталя Берест, відповідальна за дитячі майданчики дозвілля в Саксаганському районі.

 

В одному з навчальних закладів створили артпростір, де діти створюють власні творчі проекти.

 

«У нас є два головних проекти – це «Тропічні джунглі» та «Морські глибини». Діти створюють окремі елементи, потім їх поєднують у великі картини, проекти, які виставляються у нашій галереї. Також займаємося пісочною анімацією. На заняттях завжди ділимося радісними емоціями й створюємо гарний настрій», - розповів керівник арт-лабораторії навчального закладу Анатолій Лабунський.

 

Також школярі долучилися до акції «Напиши листа захиснику».

 

«Від маленьких саксаганчиків діти створили велику листівку нашим захисникам, вклали туди своє тепло, віру й надію у наше світле майбутнє. Зараз вони роблять також голубів миру», - розповіла завідуюча організаційно-масовим відділом позашкільного закладу Анна Фесенко.

 

Дуже подобається дітям локація «Караоке». Особливо люблять співати популярні зараз патріотичні пісні, кажуть у закладі. Також з нетерпінням чекають на флешмоби й танці.

 

«Наша основна мета - відволікти дітей від тяжких часів. Ми продовжуємо робити все можливе, щоб зробити їхнє дитинство безтурботним і цікавим. Віримо, що скоро настануть ті часи, коли повітряними будуть лише кульки й поцілунки», - підсумувала Анна Фесенко.

 

Нагадаємо контакти щодо роботи літніх клубів у районах міста:

Тернівський - 097 291 8229 - Оксана Станіславівна
Покровський - 068 406 2913 - Ілона Григорівна
Саксаганський – 096 661 9822 – Наталія Анатоліївна
Довгинцівський - 097 158 7198 - Володимир Миколайович
Центрально-Міський - 097 252 0730 - Євгенія Володимирівна
Металургійний – 097 452 2889 – Тетяна Вікторівна
Інгулецький – 067 141 0721 – Ірина Іванівна

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: