Атака на енергетику Кривого Рогу була наймасованішою за рік, - Укренерго

У ніч на 3 лютого енергопостачання нашого регіону перервала атака російських дронів по високовольтних енергетичних об’єктах.
«Відновлювальні роботи були непростими, бо після атак знижується надійність живлення пошкодженого енерговузла, ремонтним бригадам довелося протягом дня двічі повертати світло споживачам в регіоні. Зараз роботи як в магістральних, так і в розподільчих мережах ще тривають, але енергоживлення вже відновлено. Енергетикам вдалося значно мінімізувати наслідки дронових атак, навіть у конкретному енерговузлі, завдяки літній підготовці до всіх можливих сценаріїв. Фактично, це були перші відключення після повітряних атак з початку опалювального сезону, який ми пройшли на дві третини", - пояснили в Укренерго.
Війна триває, і наші Сили оборони й енергетики роблять усе від них залежне. Дякуємо за роботу!
«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
Масована атака дронами: є влучання на Харківщині, Київщині, Полтавщині та Запоріжжі
Дніпропетровщина пережила масовану атаку: загинула жінка, поранені десятки людей
Масована атака на Україну. У Кривому Розі - троє постраждалих, палає пожежа