Баскетбольна Суперліга Windrose: Кривбас уперше в цьому сезоні обіграв Запоріжжя

17.01.22 - 10:48

Уперше за три матчі в цьому сезоні Суперліги Windrose БК «Кривбас» здобув виїзну перемогу над БК «Запоріжжя» - 66:71.

Вже на початку матчу Кривбас відчув упевненість і трохи відірвався від суперника. Проте Запоріжжя не збиралося поступатися і до кінця першої чверті майже нівелювало відставання у рахунку. Більш ніж на три очки команди одна одну не відпускали.

Рівна гра між командами продовжилась і після перерви. В середині третього періоду Запоріжжю вдалося відірватися на сім очок, але два підряд триочкових повернули Кривбас у гру. Втім, на останню перерву лідером матчу все ж пішло Запоріжжя.

В останній чверті Кривбас зробив ривок і не лише відігрався, а й вийшов уперед. Роль лідера на себе взяли Терренс Мотлі і Мілош Поповіч, а триочковий капітана Клима Артамонова фактично визначив переможця гри.

Кращим гравцем матчу став Владислав Коренюк, який набрав 12 очок та 8 підбирань.

Наступний матч Кривбас гратиме 20 січня вдома проти Дніпра.