Без адвоката. Знову перенесли суд над Кудрявцевими, яких підозрюють у нарузі над тілом 6-річної Аміни Менго

РЕЗОНАНС
21.02.19 - 14:42

Чергове судове засідання у резонансній справі шестирічної Аміни Менго, тіло якої спалили прийомні батьки Тетяна та Юрій Курявцеві, вкотре перенесли. 

До Дзержинського районного суду не з’явився представник потерпілої Елли Менго - адвокат Чернеш. Електронною поштою захисник надіслав прохання про перенесення засідання через його зайнятість у Бабушкинському райсуді м. Дніпра.

Це вже не перший випадок відсутності Чернеша. Прокурор Олексій Пустоваров висловив пропозицію, щоб адвокат потерпілої надав підтвердження, адже про свою зайнятість він знав ще за місяць до засідання.

Адвокат Кудрявцевих Ткаченко закликав, щоб кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатів розглянула цей випадок і, в разі виявлення порушень, притягла захисника до відповідальності.

 

Між тим, до розгляду цієї резонансної справи по суті ніяк не дійде.

 

Нагадаємо, у червні 2017 року стало відомо про зникнення у Кривому Розі 6-річної дівчинки Аміни Менго. Прийомні батьки заявили правоохоронцям, що дівчинка нібито вийшла з машини на залізничному вокзалі та назад не повернулась. Дитину намарне шукали поліція й волонтери. А згодом криворіжців вразила шокуюча новина - тіло 6-річної дівчинки спалили в духовці її прийомні батьки, а обвуглені рештки в пакеті затопили у водоймі.

 

Аміна виховувалася у родині Кудрявцевих разом з братиком Тимуром та іншими рідними й прийомними дітьми.

Біологічна мати Аміни і Тимура, Ілона Менго, була позбавлена батьківських прав і останні роки не проживала в Україні. Бабуся дітей, інвалід, теж не стала опікуватись онуками, а віддала їх до інтернату. Звідтіля сестричку й братика забрали до прийомної сім'ї Кудрявцевих.

 

Протягом розгляду справи Кудрявцеві залишаються на волі. Їм було повідомлено про підозру у вчиненні злочину за частиною 3 статті 297 (Наруга над тілом загиблого) Кримінального кодексу України та статей 383, 384 КК за завідомо неправдиві показання.

Родичі дитини й громадськість вимагають справедливого покарання для винуватців - позбавлення волі. Вони звинувачують прийомних батьків Аміни не лише у нарузі над її тілом, а й у її вбивстві. Між тим, причина смерті Аміни й досі не встановлена.

 

У соцмережах повідомляли, що рідного братика Аміни – Тимура всиновила канадська сім'я.

 

Наступне судове засідання у справі має відбутись 18 березня.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: