Без прокурора та адвоката – неможливо. Розгляд справи спаленої криворожанки Аміни Менго вкотре перенесли

РЕЗОНАНС
18.10.19 - 17:38

Сьогодні в Дзержинському районному суді мало відбутися чергове засідання у резонансній справі за обвинуваченням подружжя К. в нарузі над тілом прийомної дочки – 6-річної Аміни Менго.

Розгляд кримінальної справи за обвинуваченням подружжя у нарузі над тілом прийомної дитини Аміни Менго триває вже понад два роки. Спалені останки шестирічної дівчинки знайшли у річці влітку 2017-го.

 

Нагадаємо, протягом розгляду справи підозрювані громадяни К. залишаються на волі. Їм було повідомлено про підозру у вчиненні злочину за частиною 3 статті 297 (Наруга над тілом загиблого) Кримінального кодексу України та статтями 383, 384 КК (Завідомо неправдиві показання).

 

Як ми писали, інтереси бабусі спаленої дівчинки тепер представляє новий адвокат – представник Першого центру з надання безоплатної правової допомоги Сергій Гуртовий.

 

Проте на сьогоднішнє засідання він не з’явився. Не прийшов у залу суду і прокурор Олексій Пустоваров через справи в Дніпрі.

 

Учасники судового процесу вирішили, що без прокурора та адвоката потерпілої засідання проводити неможливо. Тому його вкотре відклали.

 

«Призначення іншого прокурора для участі у судовому засіданні 18.10.2019 року є неможливим. Суд вважає за неможливе проводити судове засідання за відсутності прокурора та представника потерпілої. Оголошую перерву по справі продовженою», – зауважила суддя Дзержинського райсуду Наталія Вікторович.

 

Наступне судове засідання призначили на 8 листопада.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: