Без питної води Кривий Ріг не залишиться

У зв’язку з тим, що нещодавно підприємство, яке виробляло хлор для багатьох водоканалів України, припинило виробництво, деякі місцеві ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що Кривий Ріг може опинитися на межі катастрофи і залишитися без чистої води. Проте у КП «Кривбасводоканал» запевнили, що вода для споживачів у Кривому Розі подається належної санітарної якості та підприємство на сьогоднішній день має достатню кількість хлору для її знезараження.

Як відомо, у червні підприємство АТ «Дніпроазот», що є виробником хлору, який використовують водоканали України для знезараження питної води, попередив, що він припиняє поставки та зупиняє виробництво рідкого хлору.

У зв’язку з цим на підприємствах галузі водопровідно-каналізаційного господарства України виникла складна ситуація з подальшим знезараженням питної води.

На деяких водоканалах залишків хлору залишилося лише на декілька днів. КП «Кривбасводоканал» не входить до їх переліку і має сьогодні необхідну кількість хлору, щоб надавати мешканцям міста воду, що відповідає санітарним вимогам.

Задля вирішення актуальної всеукраїнської проблеми та пошуку варіантів по недопущенню її повторення у майбутньому, спільні дії проводять фахівці Асоціації «Укрводоканалекологія», Уряду та РНБО.