Безпечне місто. У Кривому Розі розпочав роботу єдиний Ситуаційний центр

АКТУАЛЬНО
10.11.20 - 11:02

Відтепер порядок на вулицях Кривого Рогу, рух комунального транспорту, трафік на дорогах, освітлення міста та робота комунальних служб - під цілодобовим контролем в режимі онлайн фахівців муніципального Ситуаційного центру, - повідомляє міське управління преси та внутрішньої політики.
 

Це сучасний сервісний центр, на базі якого впровадили системи управління комунальним транспортом, ліфтовим господарством, житловим фондом, зовнішнім освітленням.

 

Відділ моніторингу забезпечуватиме роботу Ситуаційного центру та організовуватиме комунікацію між усіма правоохоронними органами Кривого Рогу, включаючи патрульну поліцію, підрозділи ДСНС, а також разом з оперативними черговими, забезпечуватиме комунікацію з підприємствами, що підтримують життєдіяльність міста - «Водоканал», «Криворіжгаз» та інші.

 

«Це дійсно великий комплекс робіт, який мер особисто контролює. За кошти, які місто виділило поліції, раніше встановили близько 150 відеокамер на основних перехрестях та в місцях найбільшої концентрації транспорту. Однак, налагодити використання системи самою поліцією довго не вдавалося. У 2019 році мер Юрій Вілкул прийняв рішення про те, щоб подальший розвиток системи безпеки у Кривому Розі місто взяло на себе. Тож при прийнятті бюджету на 2020 рік, міська рада взяла програму «Безпечне місто»», - сказав член виконкому Костянтин Павлов.

 

«Наразі розробили проєкт на установку ще 191 відеокамери. Він пройшов державну експертизу, розпочинаємо найближчим часом його реалізацію. Крім того, завдяки створенню такого Ситуаційного центру, маємо змогу інтегрувати в цю систему спостереження відеокамери, встановлені у закладах освіти: в 27 школах та дитячих садочках, 12 лікарнях, у 7 терцентрах і близько 200 багатоквартирних будинках, а також Гданцівському парку та парку Ф. Мершавцева. Таким чином, ми розширюємо зону покриття і посилюємо безпеку у нашому місті», - додав Костянтин Павлов. 

 

На цій базі також встановлена автоматизована система управління дорожнім рухом.

 

У разі виникнення аварійної ситуації є можливість оперативно відреагувати. Встановлена система управління зовнішнім освітленням, і працівники центру зможуть коригувати його роботу в онлайн-режимі. Також працює система управління пасажирським транспортом. Для контролю в режимі онлайн на трамваї, тролейбуси, автобуси встановлюють GPS-трекери.

 

Протягом місяці до цієї системи підключать усіх автоперевізників для контролю роботи транспорту у вечірній час.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: