Білорусь зосередила 7 батальйонів біля наших кордонів, щоб тримати ЗСУ в напрузі, - розвідка

ВАЖЛИВО
01.07.22 - 13:12

Загроза вторгнення білоруської армії на територію України, з військової точки зору, зберігається, проте прямий військовий наступ із білорусі малоймовірний, - заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

"На сьогодні прямої загрози з боку Білорусі немає, тому що не створено угруповання військ, не розгорнуто систему управління цим угрупованням. Це є основним елементом того, що триває безпосередня підготовка до бойових дій", - пояснив Вадим Скібіцький.

 

Він повідомив, що біля кордону з Україною дислокуються 7 батальйонних тактичних груп. Вони стримують українських військових, адже не дають командуванню відправити бійців на схід, де зараз тривають активні бої.

 

"Це відволікає ресурси та засоби від нашого східного фронту. Крім того, постійне переміщення білоруських військ спрямоване на те, щоб тримати нас у напрузі. Відпрацьовуються окремі елементи, тактичні епізоди можливих наступальних дій саме з території білорусі", - зазначив Вадим Скібіцький.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: