Більше не "зелений". Через кандидатуру у мери від «Слуг» відомий у Кривому Розі бізнесмен відмовився йти на місцеві виборі

РЕЗОНАНС
03.09.20 - 16:31

Відомий у місті бізнесмен, Павло Сухоцький, який  раніше представляв інтереси президентської команди та позиціонував себе як частину «Слуг народу», нині відмовився від участі у місцевих виборах через невдоволення висунутою кандидатурою від Зе-команди.

Сьогодні на своїй сторінці у фейсбук Павло Сухоцький опублікував допис, в якому повідомив, що більше не є частиною Зе-команди.

 

«Я підтримував і продовжую підтримувати нашого президента і більшу частину його ініціатив. Зміни є, і їх видно. Я вірю, що наш президент порядна і чесна людина. Однак, я категорично не згоден з його кадровим рішенням по нашому місту. Напевно, є вагомі причини, за якими наше рідне місто збираються передати під контроль великої корпорації. Але я не хочу бути до цього причетним, і тому прийняв єдине вірне для себе рішення - не балотуватися в депутати міської ради від партії «Слуга Народу», - написав пан Сухоцький.

 

Як ми повідомляли, 26 серпня Володимир Зеленський оголосив ім'я кандидата від Зе-команди на пост мера Кривого Рогу. Це представник групи Метінвест, креатура нардепа Вадима Новинського, Дмитро Шевчик.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: