Більше жодних агітацій! Сьогодні – "день тиші" перед виборами

ВАЖЛИВО
24.10.20 - 9:34

Сьогодні, 24 жовтня, заборонена будь-яка передвиборча агітація за кандидатів на місцевих виборах в Україні, що відбудуться завтра, 25 жовтня. 
 

За порушення "дня тиші" законодавством передбачена відповідальність. Як зазначається у статті 52 Виборчого кодексу України, передвиборча агітація закінчується о 24-й годині останньої п’ятниці перед днем голосування.

 

Згідно із законодавством, передвиборча агітація напередодні дня голосування та в день голосування забороняється. У цей час забороняється також проведення масових акцій (зборів, мітингів, походів, демонстрацій) від імені кандидата, партії (організації партії), розповсюдження агітаційних матеріалів, демонстрація фільмів, телепередач, проведення концертів, вистав, спортивних змагань тощо за участю кандидатів, партій (організацій партій), а також публічні оголошення про підтримку кандидатом, партією (організацією партії) проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів, телепередач чи інших публічних заходів.

 

Крім того, протягом останніх двох днів перед днем голосування, тобто 23 і 24 жовтня, забороняється оприлюднення результатів опитування громадської думки, пов'язаного з виборами.

 

Нагадаємо, завтра, 25-го жовтня, в Україні відбудуться місцеві вибори. Про те, як правильно заповнювати бюлетені, модна дізнатись з відео нижче.

 

Джерело - ТСН.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: