Біля с. Очеретине на Донеччині загинув криворізький воїн Іван Зайцев

ЖАЛОБА
21.12.23 - 12:57

Біля с. Очеретине на Донеччині загинув криворізький воїн Іван Зайцев. Після призову на військову службу в січні цього року, він воював у складі механізованого батальйону, був старшим навідником. Гірку звістку повідомили на «АрселорМіттал Кривий Ріг», де Іван працював налагоджувальником контрольно-вимірювальних приладів та автоматики.

«Івана добре знали в нашому цеху, бо він прийшов до нас на роботу ще в 2000 році, причому вже второваним шляхом – за прикладом свого батька, - розповідає голова цехкому ПМГУ сортопрокатного цеху №1 Тетяна Мисляй. Зайцев-старший, Іван Володимирович, допоки не вийшов на пенсію, працював у нашому цеху електромонтером. Тож Іван разом зі своїм старшим братом Дмитром, який теж зараз працює у нас на першому дротовому стані, продовжили батьківську справу і трудову династію прокатників Зайцевих».

 

Іван Іванович мав за плечима вищу освіту та досвід роботи інженером. Фахівцем він був грамотним, добре давав раду з сучасним електронним обладнанням, встановленим на лініях пакування готової продукції на другому та третьому дрібно-сортових станах.

 

Завдяки своїм професійним знанням, чоловік мав неабиякий авторитет серед колег. Поважали його і як людину – відповідальну, доброзичливу, врівноважену, до якої завжди можна було звернутися з проханням допомогти в тій чи іншій справі, не сумніваючись, що він точно постарається тебе виручити.

 

Вічна пам'ять і безмірна дяка нашому оборонцю за захист країни!

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: