Бійці 21-ї Криворізької бригади підсмажили російську бронетехніку і ліквідували піхоту

ВІЙСЬКОВІ
01.04.24 - 14:39

Бійці 21-ї Криворізької бригади НГУ відбили ворожий штурм в районі Урожайного – наші земляки знищили російську техніку та живу силу окупантів.

Ворожий БТР-80 з піхотою на борту спробував просунутися вглиб наших позицій, однак його зупинив мінометний розрахунок 21-ї бригади Нацгвардії та оператори БпЛА суміжних підрозділів. Ударним дроном рух БТР зупинили, але російська піхота спробувала закріпитися на місцевості, продовжуючи стрільбу з БТР. Деталі - на відео.

 

"Протягом двох з половиною годин російські війська намагалися нас зламати, штурмували важкою технікою, паралельно використовуючи різні види РСЗВ, ствольну артилерію 152-мм та 120-й міномет. Було важко, однак, ми вистояли", - розповів командир мінометного розрахунку на псевдо Вікінг.

 

Скоригувавши вогонь по противнику, мінометники Криворізької бригади завдали два точних удари, знешкодили ворожу техніку та знищили росіян. Тоді загарбники зробили ще одну спробу прорвати оборону двома танками. Один із них був підбитий точним ударом міномета, а другий – підірвався на протитанковій міні, - розповіли про бій на сторінці 21-ї бригади.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: