БК «Кривбас» переміг «Маріуполь» у Вищій лізі з баскетболу

11.01.21 - 11:54

Вихідними у Кривому Розі відбулися зустрічі чергового туру Вищої ліги з баскетболу. На паркеті мірялися силами «Кривбас» та «Маріуполь». Наша команда перемогла двічі, - повідомляють на сайті криворізького клубу.

Перша гра розпочалася рівно. Стартова чверть закінчилась з рахунком - 12:12. Наступну десятихвилинку криворіжці виграли (28:12).

Третю чверть підопічні Сергія Корабльова виграли з різницею в один бал (21:20). А в останній знову була нічия (19:19). Загальний рахунок поєдинку – 80:63.

З «Кривбасу» слід відзначити Назарія Кісільчука (24 бали), Артема Водолазського (15) і Махайла Горобченка (15).

Другу зустріч наші спортсмени провели краще. Отримали перемогу у кожній чверті гри (25:20, 26:18, 20:16, 24:9) та здолали суперників з рахунком - 95:63.

З нашої команди більше очок заробили Артем Водолазський – 24, Владислав Фролов – 22 та Максим Нікітін – 21.

Наразі, «Кривбас» посідає перше місце у групі 1 Вищої ліги, випереджаючи найближчих суперників на 5 очок.