БК «Кривий Ріг» двічі переміг на виїзді «Маріуполь» у Вищій лізі з баскетболу

10.03.20 - 10:31

7 і 8 березня у Маріуполі відбулися ігри чергового туру Вищої ліги з баскетболу. На паркеті змагалися місцевий МБК «Маріуполь» та БК «Кривий Ріг КНУ-КДПУ». Наші баскетболісти двічі переграли суперників.

У першому поєдинку криворіжці переграли «Маріуполь» у трьох чвертях та в одній поступилися (30:20, 26:18, 28:12, 24:28). «Кривий Ріг» виграв з загальним рахунком 108:85.

З нашої команди слід відзначити захисника Владислава Унгуряна, який закинув м’ячів на 25 балів, центрового Сергія Загребу (20), захисника Сергія Старцева (19) та форварда Андрія Куліша (16).

У другій грі підопічні Сергія Корабльова теж виграли 3 десятихвилинки з 4-х (29:15, 25:32, 33:16, 20:17).

У двох чвертях «Кривий Ріг» перетнув позначку у 30 очок, що й дозволило перемогти господарів з рахунком 107:80.

З криворізької команди 20 очок заробив центровий Владислав Фролов, захисник Сергій Старцев -18 і форвард Андрій Куліш - 16.