БК «Кривий Ріг» двічі зіграв на виїзді проти «Ніко-Баскет» з Миколаєва

СПОРТ
02.03.20 - 10:39

Вихідними у Миколаєві відбулися дві гри чергового туру Вищої ліги з баскетболу. На паркеті змагалися місцевий «Ніко-Баскет» та «Кривий Ріг КНУ-КДПУ». Команди обмінялися перемогами, - повідомляє пресслужба БК «Кривий Ріг КНУ-КДПУ».

Наші баскетболісти проводили дві гри проти найближчого суперника в турнірній таблиці.

У першому поєдинку криворіжці виграли дві чверті з чотирьох (11:16, 19:14, 17:23, 22:20) та цього вистачило, щоб перемогти з рахунком 72:69.

З «Кривого Рогу» слід відзначити центрового Сергія Загребу, який заробив 21 бал, захисника Сергія Старцева (16) та форварда Андрія Куліша (13).

Наступний матч підопічні Сергія Корабльова програли з рахунком 91:84.

Завдяки розгромній перемозі у першій чверті (33:18) господарі й виграли матч. У наступних десятихвилинках «Кривий Ріг» двічі виграв (24:19 та 24:20) та програв (19:18) всього в один пункт.

З нашої команди 18 балів заробив форвард Андрій Куліш, захисник Сергій Старцев - 16 та центровий Владислав Фролов - 14.

Після цього туру баскетболісти з Кривого Рогу продовжують лідирувати у турнірний таблиці групи 1, команда «Ніко-Баскет» відстає на два пункти.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»