БК «Кривий Ріг» переміг «Новомосковськ» з рахунком 109:75

СПОРТ
26.01.20 - 15:43

Учора в Кривому Розі відбулася перша зустріч чергового туру Вищої ліги з баскетболу. На паркеті змагалися «Кривий Ріг КНУ-КДПУ» та «Новомосковськ». Наші спортсмени впевнено переграли суперників.

Баскетбольна команда з Кривого Рогу отримала 18-у поспіль перемогу та лідирує у групі 1 Вищої ліги.

Зі старту гри криворіжці взяли ініціативу. Перша чверть завершилася з рахунком 23:8.

У другій десятихвилинці гравці «Новомсковська» трохи додали, вдавалися атаки та непогані комбінації (27:27).

У третій чверті господарі розтрощили оборону суперників та закинули м’ячів на 33 бали.

Остання десятихвилинка завершилась за підопічними Сергія Корабльова (26:20).

З «Кривого Рогу» слід відзначити форварда Андрія Куліша, який заробив 26 очок, захисників Владислава Унгуряна (23), Сергія Старцева (16) та Станіслава Серпіліна (16).

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»