БК «Кривий Ріг» програв у матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубку Україниі МБК «Миколаїв»

СПОРТ
23.11.19 - 14:03

21 листопада у Миколаєві відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Кубку України з баскетболу. На паркеті змагалися «Кривий Ріг» і «Миколаїв». Наші грали на рівних, але програли. Рахунок – 84:80.

З початку гри криворіжці здивували суперників і вийшли вперед. Миколаївці випустили новачка, який зумів допомогти вирівняти рахунок. Перша чверть була за «Миколаїв» 22:17.

У другій десятихвилинці господарі тримали перевагу, але «Кривий Ріг» намагався не відставати. На велику перерву команди пішли з рахунком 42:29 на користь миколаївців.

Третю та четверту чверті наші баскетболісти виграли з рахунками 24:21 та 27:21. Підопічні Сергія Корабльова дали відсіч суперліговому клубу, але все-таки покинули змагання за Кубок України.

Із команди «Кривий Ріг» слід відзначити Станіслава Серпіліна з 24 балами і Сергія Старцева (15).

Як ми писали, у першому матчі 1/8 фіналу Кубку України «Кривий Ріг» поступився вдома «Миколаєву» з рахунком 53:89.