Благодійний фонд "Сундучок" потребує допомоги небайдужих криворіжців

БЛАГОДІЙНІСТЬ
19.11.20 - 12:51

Відомий у Кривому Розі Благодійний фонд "Сундучок" має приміщення, орендоване на безоплатній основі у комунальної власності міста (Саксаганський район, вул. Качалова 12). Оренда закінчується 2 грудня 2020 року. Очільниця БФ Світлана Токар каже, що за новим законом, приміщення комунальної власності більше не будуть здавати у безоплатну оренду.

"Сундучок" опікується проблемами людей похилого віку, молоді, людей які опинилися у тяжких обставинах, криворіжців з особливими потребами, дітей-сиріт та дітей під опікою. Тут збирають велику кількість речей та взуття для нужденних, відвозять їх до дитячих реабілітаційних центрів та інтернатів, роздають людям, які їх потребують. Проводять різні святкові заходи: «Скринька Святого Миколая» для дітей з особливими потребами у палаці "Мистецький", «Я - красива мама» для матерів, які мають дітей з особливими потребами, «На крилах до мрії», «Супербабуся», щорічний Великодній ярмарок на АРТ-майдані, чаювання для людей похилого віку.

 

Працівники фонду втілюють безкоштовні проєкти: бальні танці для людей похилого віку; група здоров’я; східні танці; дитяча студія «ASTRIX.KIDS»; колектив вогняно-світлодіодного шоу «ANGELSandDEMONS»; Танцювальна студія кей-поп; творчі майстер класи; заняття з англійської мови та малювання.

 

"Коли ми отримали приміщення, в ньому не було жодних комунікацій, вікон та міжкімнатних дверей. Уся електропроводка була вирвана. Протягом 7 років приміщення було порожнім, почало руйнуватися, - розповідає Світлана. - За цей час ми відновили приміщення, замінили вікна та двері, проклали нову проводку (за матеріали ми розрахувалися, а за роботу й досі ще винні). Частково зробили натяжні стелі та танцювальну залу".

 

Тепер же у фонді потерпають, що не зможуть далі оплачувати оренду приміщення, і звертаютьсмя до благодійників та усіх небайдужих криворіжців по допомогу.

 

Детальніше про діяльність БФ "Сундучок" та його потреби можна дізнатись на його сторінці у фейсбук. 

 

   

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: