Близько 50 тисяч нікопольців лишилися без централізованого водопостачання. У місті продовжують працювати пункти видачі води

ВАЖЛИВО
19.06.23 - 14:55

Через підрив окупантами Каховській ГЕС без централізованого водопостачання у Дніпропетровській області лишилися населені пункти Нікопольського та частково Криворізького районів.

Про ситуацію в Нікополі розповів міський голова Олександр Саюк:

 

«У місті дванадцятий місяць тривають обстріли. Тому лишилося близько 50% мешканців, це близько 50 тисяч людей. Разом з громадами району це близько 170-180 тисяч мешканців, приблизно. Водопостачання буде відновлено, але на це потрібен час. Продовжуємо підвозити воду. Це до тисячі кубів на день. У місті продовжують працювати пункти видачі води. Наразі це десь 27 пунктів. Також благодійні фонди привозять бутильовану воду. Близько 25 тисяч мешканців наразі можуть отримувати й бутильовану воду. На жаль, нікопольці продовжують потерпати й від ворожих обстрілів. Буває в день по два-три обстріли. Продовжуємо допомагати людям, відновлюємо пошкоджені будинки», - зазначив мер Нікополя.

 

Надзвичайники Дніпропетровщини підвозять і технічну воду до населених пунктів Нікопольського району. Також місцевим мешканцям допомагають комунальні служби та громадські організації.

 

В ОВА мешканців Нікопольщини закликають не відвідувати обміліле Каховське водосховище та прилеглі території. Там зберігається небезпека.

 

Фахівці контролюють стан води й епідемічну ситуацію в районі.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: