Богдан Ступка і ДАП - на стінописі. Київська станція «Осокорки» стала оригінальним арт-об'єктом

ЦІКАВО
20.12.18 - 15:31 908

У Києві на станції метро "Осокорки" презентували арт-проект «MoreThanUs». Це унікальна цілісна картина, яка складається з 8 муралів на стінах. - Радіо Свобода.

Усі зображення присвячені національній єдності України, - зазначають куратори проекту. Стінопис створили художники з України та семи зарубіжних країн.

Проект створювався протягом чотирьох місяців. Над ним працювали художники Олександр Брітцев з України, Matthew Down та Spear із Бельгії, Apollo Tores із Бразилії, Kraser із Іспанії, Jasm One зі Швейцарії, Mata Ruda з Коста Ріки, BkFoxx зі Сполучених Штатів Америки.

Портрет Богдана Ступки - робота художника Jasm One. Актор зображений на тлі Карпатських гір та донецьких териконів. Напис «United» символізує - культура об'єднує всіх нас.

Вежа Донецького аеропорту (ДАП) зображена в роботі «Mother Land» іспанського художника Kraser.

Художник Spear із Бельгії створив роботу «Знання – це скарб», на якій зобразив вчителя школи Гадяча (місто в Полтавській області), героя АТО Володимира Доноса.

У 2014 році  Володимир потрапив під обстріл противника поблизу Іловайська, отримав важке поранення ноги і пролежав 5 днів у лісі.

Вижити йому допомогли знання, які він отримав протягом життя. Бійця знайшли місцеві жителі й відвезли до донецької лікарні, де йому ампутували ногу.

Потім його утримували в полоні, з якого звільнили 14 вересня. Зараз Володимир знову працює вчителем у своєму рідному місті, викладає фізкультуру та патріотичне виховання.

Український митець Олександр Брітцев зобразив молоду дівчину, яка плете килим. Силует у центрі килима має контури України.

Пасажири станції - кияни та гості столиці - зачудовано розглядають стінопис.

Фото Радіо Свобода.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: