Богослужіння – онлайн. Священників закликали убезпечити громадян від поширення Covid-19

ВАЖЛИВО
20.10.20 - 11:06

Володимир Зеленський провів зустріч з представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, де закликав їх допомогти у протидії поширенню коронавірусу та назвав умови введення жорсткого карантину. 

За інформацією МОЗ, в Україні в останні тижні фіксують 5-6 тис. нових випадків інфікування коронавірусом щодня та спостерігається тенденція до зростання захворюваності.

 

Найважче переносять хворобу літні люди – на цю категорію громадян припадає 80-85% від усіх летальних випадків.

 

На сьогодні, в низці регіонів країни завантаженість ліжок у лікарнях становить 70%, а в деяких населених пунктах – 100%.

Держава не може щотижня збільшувати кількість ліжок і переводити медзаклади лише на лікування хворих з Covid-19. 

 

Президент закликав представників церков і релігійних організацій влаштовувати заходи таким чином, щоб максимально зменшити скупчення людей і збільшити соціальну дистанцію, зокрема перевести богослужіння в онлайн-режим.

Присутні представники Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій запевнили, що максимально вживають та вживатимуть заходів для дотримання карантинних рекомендацій.

 

Крім того, при деяких церквах і релігійних організаціях запроваджено соціальні ініціативи із закупівлі та передачі харчів і всього необхідного літнім людям та малозабезпеченим з метою зменшення їхніх соціальних контактів із потенційно хворими людьми.

Фото Офісу Президента.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: