Бронза - наша! Криворізький спортсмен посів третє місце у фіналі Першої ліги зі стронгмену

СПОРТ
18.09.19 - 11:01 158

15 вересня в Павлограді відбувався фінал Першої ліги зі стронгмену. Криворіжець Богдан Ксенчук здобув третє місце. Про це повідомляють на сторінці федерації стронгмену України.

Павлоград уперше приймав такі змагання. Участь у них узяли 7 силачів з різних міст України. Головним суддею фіналу був відомий спортсмен, володар звання «Найсильніша людина світу» Василь Вірастюк.

Усього в змаганні було 6 вправ: трек-пул (20 метрів тяга вантажівки), прогулянка фермера (атлет несе 120-кілограмові валізи на дистанцію), лог-ліфт (підняття лог-ліфту від 120 до 140 кілограмів), тяга платформи, естафета мішок (100 кілограмів) та санчата арм овер арм (перетягування з допомогою канату санчат вагою у 150 кілограмів), кулі Атласа (треба закласти ряд куль від 120 до 160 кілограмів на тумби висотою 135-155 сантиметрів).

У турнірі переміг киянин Денис Дубровський, друге місце – в Олексія Бірюкова з Сум, а третє – у нашого земляка.

Фото з сторінки федерації стронгмену України.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»