Брифінг начальника Військової адміністрації Кривого Рогу О.Вілкула на вечір 18 червня

ВАЖЛИВО
18.06.22 - 22:22

Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул – про ситуацію на Криворіжжі станом на вечір 18 червня.

Головне:

 

- На нашому напрямку фронту ситуація продовжує залишатися напруженою, але перебуває під повним контролем ЗСУ та Військової адміністрації.

 

- За інформацією Міністерства Оборони України, ворог зазнає значних втрат у живій силі та техніці. Одночасно противник продовжує мінувати ділянки вздовж річки Інгулець. З метою стримування наших військ ці покидьки стріляли з артилерії, мінометів та РСЗВ вздовж усієї лінії зіткнення. Під ударом окупантів була Велика Костромка, це Зеленодольська громада. Є руйнування, але на щастя жертв немає – звідти люди були евакуйовані. Внаслідок обстрілу Апостолівської громади жителі також не постраждали, але було зруйновано лінію електропередач. Вона вже відновлена, дякую нашим комунальникам.

 

– Сьогодні був приліт кількох ворожих крилатих ракет до Інгулецького району Кривого Рогу. Я не можу дати всієї інформації, але руйнування дуже значні. Є втрати, а серед цивільних – двоє постраждалих. Медики надали необхідну допомогу. На місці й досі працюють рятувальники. Тому ще раз акцентую увагу всіх - не ігноруйте сигнали "повітряної тривоги". Йде війна.

 

– Військова адміністрація Кривого Рогу надає допомогу в організації видачі випускникам Херсонської області свідоцтв про закінчення школи. Організовані робочі місця та комп'ютерна техніка для друку програм з оцінками. У Кривий Ріг для юних херсонців вже завезли понад 16,5 тисячі свідоцтв про закінчення школи. З 20 червня стартує друк додатків з оцінками та видача документів. За законом, документи випускники мають отримати особисто чи їхні родичі та представники – за довіреністю. Надсилання поштою не буде, тому що за отримання документа необхідно поставити підпис. Документи зберігатимуться протягом року у Кривому Розі. Щодо видачі документів випускникам Кривого Рогу. Ми очікуємо від міністерства найближчими днями отримання свідоцтв. З нашого боку, ми теж все організували, ближче до дат видачі повідомимо процедуру.

 

- У місті забезпечено стабільну роботу всієї інфраструктури - електро-, водо-, газопостачання. Працює міський транспорт та всі комунальні служби. Забезпечено посилене патрулювання міста Нацгвардією та поліцією.

 

 – Вихованець ДЮСШ №8 Артур Кузьменко здобув золоту медаль на Кубку федерації боксу України. Вітаю з перемогою!

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: