Будівельні матеріали, кава і гаряча їжа для постраждалих: на місці трагедії у Кривому Розі працюють гуманітарні місії

ВАЖЛИВО
13.06.23 - 10:01

Неподалік місця влучання російської ракети у житловий будинок, працюють гуманітарні місії для допомоги постраждалим. Представники українських та міжнародних організацій кажуть, що прибули до зруйнованої рашистами 5-поверхівки вже за годину після вибуху.

"Ми працюємо на місці трагедії у Кривому Розі. За підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ), починаємо видавати будівельні набори для постраждалих людей. Наші психологи, фахівці соціального супроводу вже працюють з людьми – криворіжці отримають всю необхідну допомогу від «Проліски» та УВКБ», - розповідає Тетяна Старовойтова, представниця гуманітарної місії «Проліска».

 

Щоб напоїти переляканих і змучених людей гарячим чаєм, нагодувати рятувальників, які годинами розбирають завали, на місце прибули представники американської місії World Central Kitchen.

 

«Наша місія - в тому, щоб постраждалі від трагедії люди були нагодовані, а також рятувальники, медики і поліцейські, - пояснює Євген Лимаренко, локальний координатор World Central Kitchen. - Ми прибули сюди за годину після вибуху, зібралися всією командою, щоб підтримати людей. Пропонуємо людям каву, чай, воду, печиво, батончики, бутерброди, сендвічі, пізніше буде й гаряче харчування. Будемо тут стільки, скільки буде необхідно людям».

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: