Бути чи не бути теплицям у Криворізькому районі? Протистояння триває

ПОДІЯ
11.05.19 - 14:11 415

Протистояння навколо будівництва теплиць на території Надеждівської сільради Криворізького району триває вже кілька років. Сьогодні мешканці селища Кресівський - 2 знову вийшли на акцію протесту. 

Люди виступають проти будівництва тепличного господарства поруч з їхніми будинками.

Мітинг провели біля ділянки забудовника. Втім, з представникааи майбутнього господарства їм вкотре поспілкуватися не вдалося.

 

Нагадаємо, будівництво теплиць, що розгорнулося біля приватних будинків селища Кресівський-2, спричинило затяжний конфлікт місцевих мешканців та забудовника.

Люди вважають зведення тепличного господарства незаконним.

 

Кажуть, що таке виробництво порушує законодавство, несе загрозу довкіллю і здоров'ю мешканців.

 

"Ми вже два роки намагаємось працювати з ними в законодавчому порядку, але забудовники не реагують. Ми стоїмо на боці дотримання закону, - стверджує місцевий мешканець Олександр Катишев.

 

Люди кажуть, що існує безліч причин, чому в цьому місці не можна будувати теплиці. Враховують розу вітрів, нахил ділянки, вказують на порушення 5 правил СНІПу.

 

Якщо забудовник вріжеться у водогін селища, то мешканці потерпатимуть ще й від нестачі води, - побоюються люди.

 

Акцію протесту мешканці продовжили біля воріт забудовника. Представники фірми до них так і не вийшли, зустріла лише охорона об'єкту. 

 

"Забудовник на 3 травня офіційно звернувся в Надеждівську сільську раду з наміром провести громадські слухання. Він мав надати проекти. Громада зібралася, але представники забудовника не з'явилися", - коментує ситуацію адвокат Максим Гореліков.

 

Дізнатися точку зору представників фірми не вдалося навіть телефоном.

За умови відсутності діалогу, люди кажуть, що вдаються до протестних акцій в межах закону, аби привернути увагу до проблеми.

Поки ж наголошують - документів, які доводять законність будівництва теплиць, їм ніхто так і не надав.

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: