Був справжнім Чоловіком. Криворіжці провели у засвіти полеглого Героя Руслана Укушева

ЖАЛОБА
19.05.24 - 14:38

У секторі почесних поховань Центрального цвинтаря нині віддали землі тіло полеглого Героя Руслана Укушева. Воїн загинув 15 травня, виконуючи бойове завдання. Йому був 41 рік.  

Із кінця листопада Руслан стояв на обороні Серебрянського лісу під Кремінною.

 

«Ми там разом працювали, - розповідає бойовий побратим Руслана, Олексій Жданов. – Познайомились у червні, коли мене перевели у танковий підрозділ. Руслан наполегливий був, цілеспрямований, слів на вітер дарма не кидав. До нього можна було звернутися за підтримкою - вислухає, пожартує. Подробиць про його загибель я не знаю, на жаль, бо можливості зв’язатися з цими хлопцями у мене не було. Знаю, що невдовзі Руслан мав піти й відпустку, але вийшло так, що повернувся на щиті».

 

Карина Губаренко навчалася з Русланом в одному класі. Про його загибель жінка дізналася від учителів.

 

«Він був моїм однокласником, доброю, чуйною і відповідальною людиною, брав участь у різних шкільних заходах. Ніколи нічого не боявся. Сміливо ставав на захист друзів і співробітників. До війни займався ремонтними роботами, будівництвом, лагодив дахи. Мав золоті руки", - сумує Карина.

 

Віддати бійцю останню шану прийшов на похорон одногрупник Євген Тарасов.

 

«Ми вчились у коксохімічному технікумі. Руслан був щедрим, дуже добрим, готовим поділитись усім, що має. Гордо носив звання Чоловіка, я б так сказав. Роботящим був і небагатослівним, все більше - в собі, але рвучкий до всього. Любив автомобілі, тішився ними. А потім пішов захищати нашу країну, служив танкістом і, на жаль, загинув. Кажуть, їх ударний дрон накрив, ніхто з хлопців не вижив», - з гіркотою ділиться Євген.

 

Чоловік був міцною й надійною опорою для мами і молодшого брата, які тепер втратили найдорожчу людину. Вічна пам'ять, шана й подяка Воїну-визволителю! 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: