«Це дієва підтримка у наш важкий час». Сьогодні стартувала нова хвиля видачі проднаборів криворіжцям вразливих категорій

ВАЖЛИВО
10.11.23 - 17:00

З початку воєнного стану Криворізький міськвиконком спільно із Радою оборони міста організував видачу безкоштовних продуктових наборів. Містяни отримали 474 тисячі пакунків з продуктами. Сьогодні стартувала чергова хвиля їх видачі – ще понад 72 тисячі родин з вразливих категорій отримають допомогу від міста. Наші журналісти відвідали пункт видачі допомоги у Тернівському районі.

«Мені 73 роки, я втратила годувальника, 10 років як його немає. Дуже рада, що є допомога. Того року я тричі отримувала проднабір, а цього року вперше. Цих продукті вистачає на 2-3 місяці», - каже мешканка Тернівського району Віра Сімакова.

 

Вже не вперше отримує допомогу і Станіслав Костянтинович. Говорить, що це дуже важлива ініціатива міської влади. Іноді пенсіонерові не вистачає грошей на найнеобхідніше, тож запас продуктів, які він отримав сьогодні, - дієва підтримка.

 

«Я працюю в Будинку милосердя «Затишок». Зараз, коли життя стало важче, допомога від міста стала в нагоді, виручає людей», - підтвердила Олена Сердюк.

 

Пункт видачі проднаборів у Тернівському районі сьогодні відвідав в.о. міського голови Юрій Вілкул.

 

«Під час цієї хвилі буде видано більше 72-х тисяч наборів жителям міста, вже сьогодні відкрилися 26 пунктів. Там, де потрібно, будуть виїзні пункти. Ми допоможемо більш ніж 72-м тисячам сімей якнайшвидше отримати продовольчі набори», - зазначив Юрій Вілкул.

 

«У Тернівському районі планується видати 14 тисяч проднаборів 14-ти категоріям населення. Зокрема, це сім'ї, в яких є учасники АТО або пов'язані з російською агресією, сім'ї, які мають отримувачів допомоги при народженні дитини, дітей під опікою, які отримують допомогу замість аліментів на дітей і пенсіонери, які отримують пенсійну виплату від 2600 до 8100 грн. З собою потрібно мати паспорт і Карту криворіжця. Особи з інвалідністю повинні при собі мати або посвідчення про інвалідність або довідку МСЕК. Всі категорії, які мають інші пільги для видачі проднаборів, мають пред’явити пільгові посвідчення. Якщо людина приходить, але не має якогось документу або з певної причини її немає в списках, ми все це перевіряємо і вносимо цю людину в списки», - коментує Наталія Коновалова, заступниця начальника УПСЗН виконкому Тернівської райради.

 

Видаватимуть проднабори з понеділка по суботу включно з 8-ї до 15-ї години у 26 стаціонарних пунктах. Для мешканців віддалених мікрорайонів міста організовано виїзне обслуговування. Не варто поспішати отримати пакунок у перші дні, аби не створювати черги. Допомоги вистачить для всіх.

 

З питань роботи пунктів, доставки проднабору за місцем проживання можна звернутися безпосередньо у пункти видачі або до міського Контакт-центру за номером 1520 (для операторів Київстар) та 499-1520 (для інших операторів).

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: