"Цей дощ ніколи не закінчиться". Український фільм переміг на фестивалі в Італії

КОНКУРС
25.11.20 - 12:26

Стрічка української режисерки-документалістки Аліни Горлової «Цей дощ ніколи не закінчиться» здобула звання кращого повнометражного документального фільму на кінофестивалі Festival dei Popoli в італійській Флоренції.

Цьогоріч через пандемію захід відбувся в онлайн-форматі.

 

 

У фільмі розповідається про 20-річного Андрія Сулеймана та його родину, яка втекла від війни в Сирії, але опинилася в Україні, де теж вибухнув збройний конфлікт.

 

 

Картина «Цей дощ ніколи не закінчиться» стала результатом спільної праці України, Латвії, ФРН та Катару.

 

 

Попередня робота Аліни Горлової «Явних проявів немає» - про боротьбу жінки-ветеранки російсько-української війни на Донбасі з посттравматичним стресовим розладом. Фільм отримав 4 нагороди на міжнародному фестивалі DocuDays UA у 2017 році та ще низку вартісних відзнак.

 

 

Крім того, у Великій Британії 17 листопада стартував онлайн кінофестиваль Ukrainian Film Festival 2020. До 1 грудня на фестивальній платформі до перегляду цілодобово і безкоштовно доступні чотири сучасні українські стрічки з англійськими субтитрами: «Забуті» (The Forgotten) Дар’ї Онищенко, «Брама» (The Gateway) Володимира Тихого, «Домашні ігри» (Home Games) Аліси Коваленко та «Поїзд "Київ-Війна"» (Train:Kyiv-War) Корнія Грицюка.

 

 

Джерело Укрінформ. Фото з мережі Інтернет.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: