Через металістів мешканці будинку у Покровському районі Кривого Рогу лишилися без сходів

БЛАГОУСТРІЙ
13.05.19 - 17:49 639

Після люків та ліфтів мисливці за металом взялися за конструктивні елементи будинків. Сьогодні вранці не знайшли металевого кріплення сходів до свого під'їзду мешканці триповерхівки по вулиці Зінчевського у Покровському районі.

«23 березня першу сходинку вкрали, потім поступово – усі п’ять. Тепер виходити і заходити зовсім незручно. Особливо, старим, боком котимось», – скаржиться мешканка під’їзду Олександра Турчина.

 

Мешканці будинку постійно потерпають від мисливців за металом. Людей дивує бездіяльність поліції та ставлення управителя до такої ситуації. Ремонту сходів чекають вже більше місяця.

 

«Я тут проживаю з дитиною-інвалідом. 16 років, лежача повністю. Яким чином мені можна з цією дитиною виходити хоча б на лавку, подихати повітрям? Вона хворіє повсякчас, до нас часто приїздить швидка. Вже не хочуть їздити, оскільки вночі тут падають лікарі. Торік я теж упала, порвала на нозі м’язи», – обурюється інша мешканка, Любов Башта.

 

У розмові з управителем будинку, кажуть люди, – самі обіцянки.

 

«З приводу заяви 15-ї квартири. Буде реакція обов’язково. Найближчим часом, на поточному тижні. Майстер вже все знає. Будинок ми не лишимо у біді», – відповідають у Домкомі.

 

Мешканці триповерхівки зазначають, компанія-управитель не міняє люки, не лагодить тріщини будинку. На стінах уже утворилися дірки, у яких оселилися птахи.

 

Під’їзд виглядає зразково завдяки небайдужості його мешканців. Порядок тут наводили самі. А у квартирах – мокрі шпалери, регулярні підтоплення з дірявого горища, вологі й холодні приміщення узимку.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: