Через підпал на «Юності» вигоріла трикімнатна квартира

ПОЖЕЖА
30.08.24 - 17:09

На «Юності» вщент вигоріла трикімнатна квартира. У підпалі підозрюють психічно-хворого господаря.

Сусіди в один голос жаліються - жити з цією людиною поруч було неможливо.

 

«В квартирі мешкав один, регулярно лікувався у ПНД. Його квартира горить не вперше. І кожного разу підпал - і п‘ять років тому, і рік. Тоді, правда, все обмежувалось балконом», -  розповідають.

 

30-річний господар відразу після пожежі втік.  «Добре, хоч газ не відкрив, інакше все  злетіло у повітря», - розводять руками сусіди.

 

«З ним балакати марно. Він – інвалід з дитинства. Понабирав собак – годує їх голубами. Живоїд. Розвалив у квартирі труби, сусідів залишив без води і нікого не пускав. Він поводить себе неадекватно, постійно кричить з балкону», - бідкаються люди.

 

Оселя чоловіка вигоріла повністю, вогонь не залишив по собі живого місця. На місці ще працюють рятувальники.  

 

Фото - ДСНС.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: