Честь і шана! Провели у вічність молодого криворіжця Олександра Ярового

ЖАЛОБА
15.05.24 - 14:23

На вул. Миколи Зінчевського у горі й скорботі зібралися нині ті, хто знав Олександра Ярового. 28-річного криворізького воїна, життя якого на злеті обірвав клятий окупант, провели в останню путь.

Олександр пішов у військо 23 лютого 2023 року. Воював гідно й відважно, спочатку – у штурмовому підрозділі, згодом став командиром інженерно-саперного взводу 2-го аеромобільного батальйону 81-ї бригади. Було тяжко, втрачав побратимів. Зі слів військових, від взводу залишилося лише двоє бійців. Молодий командир загинув 10 травня під Краматорськом на Донеччині.

 

До російської навали, Олександр закінчив КНУ, працював гірничим майстром шахтобудівельного управління рудника «Суха Балка». У колективі хлопця цінували як сумлінного та працьовитого фахівця, хорошого товариша, - кажуть на руднику. З часом одружився, разом із коханою виховував маленьку донечку.

 

Біля труни бійця не може стримати сліз пані Наталія, колега його матері:

 

«Ми з нею, як мами військових, постійно обмінювались інформацією та переживаннями. Її Сашуня побував у таких страшних випробуваннях, світла йому пам'ять. 3-річна дитинка в нього залишилася. Мій синок теж поїхав сьогодні у військову частину, після реабілітації. Бережи наших синів, Господи».

 

Незагойні рани залишає по собі загибель найріднішої людини. Дуже тяжко переживають утрату мама Героя, його дружина, рідні й друзі.

 

Вклоняємося тобі, солдате, за твою самовіддану боротьбу з загарбником. Честь і шана!

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: