Чілдрен Кінофест у Кривому Розі: правила реєстрації змінено

КУЛЬТУРА
14.05.19 - 14:05

Як ми повідомляли, з 31 травня по 9 червня стартує найбільший кінофестиваль для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест».  У Кривому Розі покази відбуватимуться в кінотеатрі Мультиплекс ТРЦ "Union", вулиця Героїв АТО, 30 г.

 

«Чілдрен Кінофест» – фестиваль, який знайомить українських дітей як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою.

 

У програмі 6-го Чілдрен Кінофесту - італійські мультики, скандинавські комедії, перший в історії фестивалю фільм жахів та стрічка про сову – символ фестивалю. 

 

Програму та деталі можна дізнатись тут

 

Реєстрацію на перший показ у Кривому Розі відкриють 24 травня. 

 

Зверність увагу! Цього року змінюють правила реєстрації на безкоштовні покази Чілдрен Кінофесту.

 

 - реєстрація на кожний фільм тепер відкривається за тиждень до показу. Так, на перший фільм «Зоопарк» можна буде зареєструватись з 24 травня, на «Викрадену принцесу» – з 25 травня, і так далі.

 

- щоб дізнатись, коли відкривається реєстрація на фільм, відкрийте його сторінку, натисніть на «Зареєструватись» та виберіть місто.

 

Ви завжди можете повернути квитки, перейшовши за посиланням у листі, який ви отримаєте, зареєструвавшись на покази. Адже повертаючи квиток, ви даєте змогу комусь іншому побачити фільм.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: