Чілдрен кінофест: з 25 травня реєструйтеся на показ мультфільму «Викрадена принцеса». Трейлер

КУЛЬТУРА
22.05.19 - 15:11

25 травня відкриється реєстрація на показ українського мультфільму «Викрадена принцеса» у програмі Чілдрен Кінофесту. Це дивовижна подорож до Києва часів відважних воїнів, прекрасних принцес та могутніх чаклунів. 

За звання найкращого фільму Чілдрен Кінофесту вже вдруге змагатиметься українська стрічка – цього року анімаційна.

 

Ця дивовижна історія трапилася у славному місті Києві за часів відважних воїнів, прекрасних принцес та могутніх чаклунів.

 

Бродячий артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустрів прекрасну Мілу і закохався в неї, навіть не підозрюючи, що дівчина – дочка київського князя.

 

Але щастю не судилося тривати вічно: злий чаклун Чорномор викрав кохану хлопця, розраховуючи перетворити силу її любові на власну чаклунську могутність.

Не роздумуючи, Руслан пустився навздогін за вкраденою принцесою, щоб, подолавши всі перешкоди і небезпеки на своєму шляху, довести, що справжня любов – сильніша за магію.

 

Показ стрічки відбудеться 1 червня. У Кривому Розі покази відбуватимуться в кінотеатрі Мультиплекс ТРЦ "Union", вулиця Героїв АТО, 30 г.

 

Як ми повідомляли, найбільший кінофестиваль для дітей та підлітків стартує з 31 травня по 9 червня. 

 

Ми вже писали, що серед цьогорічних фіналістів мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» - 8-річна криворожанка Анна Зусмановська.

 

Нагадаємо, фестиваль безкоштовний. На вході до кінозалу кожен глядач отримає анкету для голосування, за допомогою якої зможе поставити оцінку фільму.

 

Стрічка, що отримала найвищий середній бал за даними голосування по всій Україні, є переможцем Конкурсної програми. Його оголосять 9 червня на святковій церемонії закриття фестивалю у Києві.

 

Деталі кінофесту у Кривому Розі - за посиланням.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: