Член Криворізької ТВК захворів на Covid-19. Комісія пішла на 2-денний карантин

ВАЖЛИВО
30.09.20 - 17:15

Член Криворізької міської територіальної виборчої комісії отримав позитивний результат тесту на COVID-19. Тож Криворізька ТВК поки що прийматиме документи в електронному вигляді, а приміщення ретельно продезінфікують. 

Інформацію нам підтвердили спостерігачі Громадянської мережі "ОПОРА". 

 

"Вся комісія йде на 2-денний карантин. Тепер усі її члени мають здати тести і, в разі позитивного результату, перейти на самоізоляцію. Решта членів комісії зможе працювати у звичайному режимі. Відповідно, політичні партії, щоб повністю не зупинити роботу комісії, будуть змушені замінити своїх представників, які захворіли. Зараз комісія переважно працює онлайн, організували прийом документів електронною поштою. На жаль, спостерігачі фіксували факти недотримання протиепідеміних заходів, роботи без масок і рукавичок. Необхідно приділити цьому посилену увагу, особливо у день виборів, бо кожну дільницю за день відвідає близько 50% виборців", - прокоментував нашим журналістам Вадим Головченко, координатор Громадянської мережі ОПОРА зі спостереження за виборами в Дніпропетровській області.

 

Нагадаємо, до 9 жовтня утворюються дільничні виборчі комісії (ДВК). Від результатів тестів членів Криворізької ТВК залежатиме, в якому вигляді відбуватиметься реєстрація подань щодо кандидатур до складу ДВК: в електронному чи особисто в руки членам комісії.

 

Згідно з затвердженими Кабінетом міністрів протиепідемічними заходами на період виборів, якщо в одного з членів виборчої комісії буде виявлено Covid-19, інші продовжать працювати лише за відсутності симптомів. При контакті з хворим на коронавірус без маски, член комісії має піти на самоізоляцію.

 

Як ми писали, Криворізька міська територіальна виборча комісія закінчила прийом документів на посаду міського голови та кандидатів у депутати міської ради.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: