Чому знову фонтанує і смердить каналізація на Центрально-Міському ринку?

КОМЕНТАР
05.08.20 - 15:40

Місцевих мешканців вул. Лермонтова та продавців Центрально-Міського ринку давно турбує витік каналізації поруч із зупинкою. Вже кілька разів через порив труб тут утворювалось смердюче озеро.

Після нещодавнього ремонту, не встигли люди зрадіти, як трубу прорвало знову. У Кривбасводоканалі кажуть, що містяни теж несуть відповідальність за такі аварії на водоводах.

 

"Ситуація з засміченнями у Кривому Розі, на жаль, залишається прикрою, - коментує пресслужба водоканалу. - Особливо "гарячими" сезонами для каналізаційних мереж є літо й осінь, бо до традиційного списку сторонніх предметів, які криворіжці спускають у каналізацію, додаються залишки овочів і фруктів. У великій кількості вони потрапляють до стоків і забивають труби.

 

Наочний приклад - витік каналізації поруч із зупинкою на вул. Лермонтова. Вчергове каналізаційні труби, які перебувають на балансі Центрально-Міського ринку, не витримали навантаження сміттям, тому стоками затопило пішохідну зону. 

 

Від сміття труби звужуються і втрачають пропускну спроможність. На Центрально-Міському ринку ця проблема є системною, адже поруч якраз стоять продуктові ятки і павільйони, тож обгортки, серветки, поліетиленові пакети, пластик, засоби гігієни, елементи упаковки, залишки жирних продуктів, кісточки з фруктів мешканці скидають у каналізацію".

 

А нещодавно комунальники, усуваючи засмічення, дістали з труби костюм та взуття.

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: