Чотири роки тому у бойових діях на Донбасі загинули четверо бійців батальйону «Кривбас»

ПАМ'ЯТЬ
13.02.19 - 11:38 718

Батальйон «Кривбас» сьогодні вшановує пам'ять загиблих побратимів.

Чотири роки тому, 13 лютого 2015 року, в боях під Дебальцевим ми втратили 4-х наших бійців.

 

Це Валерій Єлефтеріаді, Петро Орловський, Микола Рясков та Олег Павлюк.

Солдат 30-річний Микола Рясков народився у місті Зіньків Полтавської області. Був мобілізований 20 серпня 2014 року. Загинув 13 лютого 2015-го у бою під Дебальцевим. Був похований із військовими почестями в Дніпропетровську як тимчасово невстановлений захисник України. Перепохований 30 липня 2015 року у Зінькові. Посмертно нагороджений орденом "За мужність" III ступеня.

Старший солдат 26-річний Олег Павлюк родом із Дніпродзержинська (з 2016 року – Кам’янське) Дніпропетровської області.  Був призваний на військову службу в першу хвилю мобілізації. Пропав безвісти в боях під Дебальцевим 13 лютого 2015 року. Визнаний загиблим. Посмертно нагороджений орденом "За мужність" III ступеня.

Старшина 45-річний Валерій Єлефтеріаді  - уродженець села Суханове Бериславського району Херсонської області. З червня 1988 по березень 1989 року проходив військову службу в Республіці Афганістан. До 2014 року працював та проживав в Росії, двічі був учасником Чеченської війни. З початком бойових дій на Донбасі  прийняв громадянство України та був мобілізований Бериславським районним військовим комісаріатом 21 серпня 2014 року. Загинув 13 лютого 2015 р. від смертельного поранення у бою під Дебальцевим Донецької області. Похований у рідному селі. Посмертно нагороджений орденом "За мужність" III ступеня.

Солдат 25-річний Петро Орловський народився у селі Муроване Пустомитівського району Львівської області. На війну пішов добровольцем. На фронті - з листопада 2014-го. Виконував обов’язки  водія-оператора. 13 лютого 2015-го загинув від смертельного осколкового поранення, захищаючи блокпост у місті Дебальцеве. Похований у рідному селі. У загиблого залишилися мати, дві сестри й дід.  Посмертно нагороджений орденом "За мужність" III ступеня.

Вічна пам'ять захисникам України. Сумуємо разом із їх рідними та близькими.

Фото  - «Книга пам’яті полеглих за Україну».

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: