А чи буде користь? У Кривому Розі уряд хоче створити «Офіс контролю викидів в атмосферу»

ЕКОЛОГІЯ
29.01.20 - 14:07

Уряд України планує створити «Офіс контролю викидів в атмосферу» в Кривому Розі з метою державного контролю рівня забруднення повітря та викидів в атмосферу. Про це повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук за підсумками засідання Кабміну.

«Створення такого Офісу – лише перший крок на шляху до реформи екологічного контролю. Фахівці та співробітники лабораторії Офісу будуть супроводжувати та скеровувати перевірки найбільших підприємств, що здійснюють викиди в атмосферу», – йдеться у повідомленні Гончарука.

 

Також прем’єр зазначив, що Офіс збиратиме інформацію та здійснюватиме екологічний контроль у найбільш складних промислових регіонах України.

 

Він нагадав, що у 2018-му році Україна посіла 109 місце серед 180-ти країн світу за показниками захисту довкілля, впливу на здоров’я населення та захисту екосистем. За даними Інституту оцінки та вимірювання показників здоров’я, у 2016-му році забруднення атмосферного повітря призвело в Україні до понад 58-ми тисяч смертей (близько 10 % від усіх смертей за рік).

 

«Задля максимальної ефективності Офіс працюватиме безпосередньо в Кривому Розі – у місті, де це питання є найбільш гострим», – підсумував Гончарук.

 

Як ми писали, наприкінці жовтня у нашому місті перебував комітет Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування. Члени комітету були шоковані екологічним станом Кривого Рогу.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: