Чи буде врешті покарано поліціянта, який скалічив Чейза, наколовши на вила й кинувши в багаття? Відео

РЕЗОНАНС
13.12.19 - 12:44

Начальникові розшуку лінійного відділення криворізького відділу поліції Р. прокуратура Дніпропетровської області повідомила про підозру у жорстокому поводженні з твариною.

Про це розповіла в соцмережі зоозахисниця Юлія Каданцева, зазначивши при цьому, що ч.1 статті 299 ККУ в прокуратурі замінили на ч.3, яка передбачає для зловмисника від 5 до 8 років позбавлення волі.

 

Нагадаємо, йдеться про випадок знущання над собакою, коли працівник поліції Кривого Рогу біля свого будинку наколов безпритульного пса на вила і кинув у багаття. 

 

Тоді пригода прикро вразила й обурила громадськість неприпустимо жорстокою поведінкою представника закону з твариною. 

 

Криворіжці дали травмованому песику прізвисько Чейз, гуртом збирали гроші на його лікування. Волонтерки узяли скаліченого пса під опіку, лікували його у ветеринарних клініках Києва.

 

Але травми, завдані Чейзу, були занадто серйозними, і тварина так і залишилась паралізованою. Зараз вона перебуває під доглядом небайдужих і турботливих людей.

 

Тим часом службове розслідування правоохоронців по факту знущання над собакою ні до чого не призвело.

 

Жодних порушень у поведінці свого підлеглого поліцейські керівники не виявили (детальніше про хід розслідування й закриття справи дивіться у відео нижче).

 

"9 місяців тривало розслідування, - розповідає Юлія Каданцева. - Майже рік знадобився, щоб довести, що Закон один для всіх! Майже рік боротьби за справедливість. У нашій країні свободу можна купити за гроші. Зв'язки і кругова порука в правоохоронній системі зводять нанівець будь-які зусилля, закривають будь-які справи. Можна створити сотні силових структур, повісити їх на плечі платників податків і тим самим створити видимість поліпшень у країні. Тільки в нашій країні заступник міністра і начальник поліції можуть із гордістю нагороджувати громадян за врятування життя собаки Байдича, і закривати очі на те,що в їх підпорядкуванні спокійно продовжують працювати шкуродер Р., якому повідомлено про підозру в тяжкому злочині"...

 

У січні обвинувальний акт щодо громадянина Р. буде скерований до суду, - повідомляє зоозахисниця. - Повільно, але впевнено ми йдемо до мети! Потрібні адвокати, які не прогинаються під систему!

 

Відео - нижче.

 

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: