Чим дихаємо? У червні в Кривому Розі зафіксували перевищення норм формальдегіду, аміаку та пилу

ЕКОЛОГІЯ
09.07.20 - 15:26

За результатами лабораторних досліджень якості атмосферного повітря, проведених в червні управлінням екології із залученням Лабораторного центру МОЗ України в зоні впливу підприємств міста, зафіксовані перевищення шкідливих речовин, - повідомляє міське управління екології на сторінці у Фейсбук.

Проби відбирали у зоні впливу АТ «ПІВДГЗК», ТОВ «МЕТІНВЕСТ – КРМЗ» та ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в таких точках: вул. Каховська, 38 (Металургійний район), Степана Тільги, 20 (Металургійний район), пл. Визволення (Центрально-Міський район), вул. Груні Романової, 6а (Інгулецький район), Героїв АТО, 92 (Довгинцівський район).

 

Всього спеціалісти проаналізували 2634 проби. Протягом місяця спостерігали перевищення гранично допустимих максимально разових концентрацій по пилу у 78 випадках (34%) і формальдегіду у 69 (16%), також фіксували перевищення по аміаку.

 

В той же час, середньомісячні концентрації по двоокису сірки, оксиду вуглецю, двоокису азоту, окису азоту, фенолу та аміаку на всіх 5-ти постах не перевищували санітарно-гігієнічні норми.

 

Фото міського управління екології.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: