Чисте лісове повітря й теплі промені сонця. Літній сезон розпочав криворізький комунальний табір «Сонячний»

Літній сезон розпочав комунальний табір «Сонячний». Минулої суботи відбулось урочисте відкриття першої зміни. 

Чисте лісове повітря, теплі промені сонця, приємний краєвид – це далеко не всі принади дитячого відпочинку біля Гурівського лісу. Нудьгувати дітям тут ніколи. На них чекає розмаїття культурних програм.

У зміну в «Сонячному» оздоровлюється 250 дітей, переважно з багатодітних та малозабезпечених сімей. Кожного сезону табір приймає по 4 зміни.

"Для дітей ми маємо спортивні майданчики для волейболу, футболу та баскетболу,  басейн, надувний атракціон «Капітошка». Ми ходимо в ліс, у туристичні походи на Золоте озеро, маємо в розпорядженні 20 велосипедів", - розповідає Олег Крошка, директор комунального позашкільного закладу «Сонячний».

Колишні відпочивальники "Сонячного", а нині його працівники, відзначають, наскільки у кращий бік змінилась інфраструктура табору за сорокарічний період роботи. Наразі тут відмінні умови для відпочинку перед школою. 

"Тут усе змінилося на краще - душові, їдальня, альтанки. Діти дуже раді змінам. Дякуємо міській владі, що так якісно підготували табір для відпочинку дітей", - зазначає Валентина Науменко, інструктор з фізичної культури. 

Віднедавна в їдальні за рахунок бюджетних коштів зробили ремонт, тут стало ще затишніше. Їжа смачна й корисна – залюбки зізнаються діти. 

Найулюбленіше заняття відпочивальників – купання. Басейн розподілений за глибиною на 2 частини - одна для старших загонів, інша для молодших. За безпекою тут стедать ретельно. У воду діти заходять групами по 10 чоловік, залежно від температури повітря, купаються від 5-ти до 7-ми хвилин. 

На урочисту церемонію відкриття першої зміни «Сонячного» разом з очільниками районів міста прибув міський голова. 

"Дитинство, напевно, найкраща пора життя, тому ми створили всі умови, щоб наші дітки змогли відпочивати у цих таборах. Добре, що не закрився жоден табір наших промислових підприємств", - зауважив Юрій Вілкул.