Цьогоріч в Україні надрукують 4,1 млн підручників для 1-го класу. Макети книг вже виставлені на сайті ІМЗО

          Цього року для першачків держава надрукує 4 117 743 примірники підручників загальною вартістю 198 770,2 тис. грн. Усі підручники написані за новим Державним стандартом і враховують компетентнісний підхід. Експертну оцінку пройшли 18 україномовних букварів, які вже запропоновані на вибір школам, повідомляє прес-служба МОН. 

        Крім підручників «Українська мова. Буквар» для 1-го класу друкуватимуться також підручники з математики, іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська), інтегрованих курсів «Я досліджую світ» та «Мистецтво», підручники «Українська мова» для шкіл з навчанням мовами національних громад, а також букварі мовами національних громад.

        Повний перелік навчальних предметів та назв підручників, з яких проводитиметься конкурсний відбір проектів підручників для 1 класу закладів освіти, затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 02.04.2018 № 310 та розміщено на сайті МОН

        З 14 до 23 травня школи мають змогу ознайомитися з оригінал-макетами підручників для 1-го класу, які виставлені на сайті Інституту модернізації змісту освіти  (ІМЗО) та сформувати свої заявки відповідно до кількості учнів. 

        Дані про те, які підручники та в якій кількості заклад освіти хоче обрати для своїх учнів, мають бути подані через електронну Державну інформаційну систему освіти (ІТС «ДІСО»). 

        Детальніше - тут.