Дарт Вейдер та інші: ЦВК вперше опублікувала фотографії кандидатів-мажоритарників

ЦІКАВО
15.07.19 - 12:11

Вперше в історії українських парламентських виборів на сайті Центральної виборчої комісії опублікували фото всіх кандидатів, які балотуються у мажоритарних округах.

У громадському русі «Чесно» зазначили, що оприлюднення фотографій кандидатів дозволить українцям «побачити, який вигляд мають технічні кандидати та “клони” відомих кандидатів».

 

Раніше виборці могли побачити, як виглядають кандидати-мажоритарники на їхньому окрузі, лише на інформаційних плакатах на виборчих дільницях.

 

Нагадаємо, на сайті ЦВК знайти кандидатів можна одним із трьох способів: за алфавітом, у списку партій або ж за номером виборчого округу.

 

Усього одномандатних виборчих округів в Україні 199, у них балотуються 3220 осіб, тобто в середньому – 16 осіб на місце. У списках партій – ще 2747 кандидатів. Загалом кандидатів – 5967, або 13 осіб на місце у Парламенті.

 

Як ми вже писали, на позачергових парламентських виборах до Верховної Ради балотується 161 кандидат-клон. З них від виборчого округу №33 – шестеро. Двійники є у Миколи Колесника, Ольги Бабенко та Олега Ляденка. Клонів останніх кандидатів вже зняли з реєстрації.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: