Дедлайн - 19 вересня! Криворізьку Теплоцентраль можуть відключити від енергопостачання за борги

ВАЖЛИВО
13.09.19 - 16:03

Стратегічні підприємства Дніпропетровської області можуть обмежити в енергопостачанні до повного погашення заборгованості. Про це повідомляє відділ комунікацій ДТЕК Дніпровські електромережі.

 

Зокрема, відключення Криворізької теплоцентралі заплановане вже на 19 вересня.

 

"Борги підприємств створюють ланцюжок неплатежів: ми не можемо розрахуватися з державним підприємством "Енергоринок", той - з генерувальними компаніями та шахтами. Це ставить під загрозу економіку Дніпропетровської області та країни. Ситуація, що склалася, зобов'язує нас обмежувати боржників в електропостачанні", - заявив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

 

У топі боржників - водоканали, теплопостачальники та промислові гіганти.

 

Відключення підприємств може призвести до перебоїв у водопостачанні таких великих міст, як Дніпро та Кам'янське, а також сусідніх населених пунктів.

 

Під загрозою зриву опалювального сезону і Кривий Ріг - через борги місцевої Теплоцентралі. Відключення Криворізької ТЦ заплановано вже на 19 вересня.

 

На цей момент ДТЕК Дніпровські електромережі ведуть перемовний процес із підприємствами-неплатниками.

 

У цілому, борги за спожиту електроенергію станом на 1 серпня 2019 становлять понад 1,5 млрд грн.

 

Як ми раніше писали, Криворізька теплоцентраль із загальною заборгованістю у 1,7 мільярда гривень увійшла до переліку боржників, які можуть зірвати опалювальний сезон.

 

Як ми писали, розпочати опалювальний сезон у Кривому Розі буде складно через великий борг Криворізької теплоцентралі, яка належить Фонду держмайна України.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: