Делегація Кривого Рогу, на чолі з міським головою, відвідала VIII Конгрес Ініціатив Східної Європи в Любліні

ОФІЦІЙНО
01.10.19 - 11:19

Делегація Кривого Рогу, на чолі з міським головою, відвідала VIII Конгрес Ініціатив Східної Європи в Любліні (Польща). 

Конгрес Ініціатив Східної Європи - місце зустрічі практиків розвивальної і транскордонної співпраці.

 

Він також є майданчиком для діалогу представників науки, культури, освіти, органів самоврядування і державних органів зі Східної Європи.

 

Цьогоріч до програми конгресу входили 15 панельних дискусій: "Локальна демократія", "Регіональне партнерство", "Політика і безпека", "Мобільність", "Спадщина і примирення", "Рівність", "Люб-інвест", "Наука та освіта", "Культура", "Туризм", "Стійкий розвиток" та інші.

 

Відкрив міжнародний захід президент міста Люблін Кшиштоф Жук.

 

Мер Кривого Рогу Юрій Вілкул презентував учасникам конгресу маркетинговий та інвестиційний потенціал Кривого Рогу.

«За обсягами реалізованої промислової продукції частка Кривого Рогу становить близько 7% продукції від загального показника України та 35,4% у загальному обсязі реалізації по області. У нашому місті діє Стратегічний план розвитку до 2025 року. Кривий Ріг одним із перших серед міст України розробив і затвердив Концепцію індустріального парку "Кривбас", він включений до Реєстру індустріальних (промислових) парків України під №11. Місто відкрите до співпраці та впровадження європейських практик розвитку», - розповів Ю.Вілкул.

На конгресі відзначилио, що у Кривому Розі створені умови для підтримки та супроводу інвестора, якісної електронної системи комунікації бізнесу з владою й інформаційного забезпечення інвестиційної діяльності.

У нас успішно працюють та постійно модернізуються веб-сайти: муніципальний центр послуг "Віза" та Криворізький ресурсний центр.

"Кривий Ріг - місто відкрите до співпраці та впровадження європейських практик розвитку", - запевнив міський голова.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: