Депутати Криворізької міськради не підтримали петицію про цілодобову роботу ветеринарної клініки

ВАЖЛИВО
14.01.20 - 10:48

О 10-ій годині у Кривому Розі розпочалося позачергове пленарне засідання 54-ї сесії Криворізької міської ради.

Депутати обговорили петицію «Про створення хоча б однієї цілодобової ветеринарної клініки в місті Кривий Ріг».

 

Як ми писали, таку петицію 28 жовтня зареєструвала криворожанка Катерина Саміленко. Петиція набрала 1000 необхідних голосів. 

 

У своєму зверненні мешканка Кривого Рогу нарікає, що в нашому місті немає жодної цілодобової ветеринарної клініки.

 

На засіданні виступив з доповіддю Віталій Колесник, директор Криворізької міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби, яка, зокрема, надає і ветеринарні послуги.

 

Він пояснив, що для роботи ветеринарних клінік бракує фахових кадрів навіть у звичайному режимі. Щоб перейти на нічний час роботи і перевести якийсь пункт на цілодобовий режим, потрібно як мінімум три фахівці. Їх катастрофічно бракує.

 

"Але ж людям це дуже потрібно, проблема має бути вирішена. Місто може допомогти з фінансуванням, якщо заклади погодяться працювати. Треба знайти зручний формат для реалізації", - зауважив мер Юрій Вілкул. 

 

У промові перед присутніми керівник ветеринарної клінікник "Доктор Дог" В. Корольков заявив: "У нашій клініці є всі необхідні умови для лікування тварин, надають послуги широкого спектру, працюють виссококваліфіковані фахіці. Клініка спеціалізується на лікуванні домашніх та безпритульних тварин. Ми працюємо з 9-ї до 19-ї години без перерви та вихідних. Ми вже здійснювали спроби працювати в нічний час, але вони не дали результатів. На жаль, траплялися напади господарів тварин на працівників клініки та інші критичні ситуації. Тому лікарі відмовляться працювати в небезпечних умовах. Поліція на нічні виклики не реагує. Переконаний, що на сьогодні у місті більш ніж достатньо ветклінік, і кожен власник тварин давно обрав, в якій із них він постійно лікуватиме свого улюбленця. Зараз в інтернеті можна знайти достатньо інформації щодо прийому тварин за домовленістю у нічний час".

 

За підтримку петиції проголосували лише 23 депутати. Таким чином, рішення про роботу ветклініки у нічний час не прийняли.

 

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: