Депутати міської ради на сесії не підтримали нову Програму з розвитку спорту

ВАЖЛИВО
27.02.19 - 14:13

На сьогоднішній сесії міської ради депутати не підтримали запропоновану «Програму розвитку фізичної культури і спорту в Кривому Розі на 2019 - 2023 роки».

Ключовими напрямками Програми були зміцнення діючої і створення нової спортивної бази для всіх прихильників здорового способу життя та професійних спортсменів міста.

 

Серед найбільших проектів, які тепер під загрозою зриву, - будівництво універсального спортивного комплексу для криворіжців на 2500 місць, кінно-спортивного комплексу для дітей і підлітків, поля для гри в регбі при ДЮСШ №10, створення кордодромів для авіамодельного спорту в парку "Ювілейний".

Також було заплановано встановити 97 спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням, побудувати 8 тенісних кортів, три майданчики для занять скейтбордом, 13 майданчиків для занять вуличною гімнастикою Workout, 28 майданчиків для занять ігровими видами спорту, спортивним туризмом, велосипедним спортом і скелелазінням.

Надалі, згідно з Програмою, планувалося щорічно організовувати близько 500 спортивних змагань.

 

Але під час голосування на сесії, рішення про втілення цієї Програми не було прийняте. Не підтримали ідею депутати від «Сили людей», «Самопомочі», "Солідарності" (екс "БПП-Солідарність") і ряд інших депутатів.

«За» програму проголосували депутати від «Опозиційного блоку», «Батьківщини» і ще два обранці (загалом 32).

 

Відзначимо, що в Кривому Розі збережені і працюють 10 дитячо-юнацьких спортивних шкіл та 90 клубів.

У місті щорічно проводиться більше 500 спортивних змагань усіх рівнів з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

За програмою мера Юрія Вілкула, за останні п'ять років у Кривому Розі створено понад 120 нових спортивних майданчиків. Після капітального ремонту, у вересні 2017 року відкрито 25-метровий плавальний басейн Дитячо-юнацької спортивної школи №10.

На повну триває капітальний ремонт 50-метрового плавального басейну Палацу водних видів спорту спортивної школи №1.

Реконструйоване запасне футбольне поле спортивного комплексу "Металург", на якому укладене синтетичне покриття "Штучна трава".

Уперше в 2018 році 756 юних криворізьких спортсменів оздоровлювалися і проводили тренувальні збори в комунальному таборі «Старт».

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: