Депутати міськради не підтримали петицію щодо збереження водолікарні у Кривому Розі

Останньою на порядку денному розглядали петицію Сергія Бурдейного щодо збереження фізіотерапевтичного відділення першої міськлікарні. Збереження водолікарні автор петиції пропонував шляхом цільового дофінансування Криворізької міської лікарні №1.

«Якщо ви хворієте амбулаторно, або боїтеся скорочення і проходите процедури поза роботою, то отримати фізіотерапію можна було тільки на третій ділянці. Це ФТО брало амбулаторних хворих», -зазначив автор петиції Сергій Бурдейний.

Автор петиції також зазначав, що водолікарня була порятунком для малозабезпечених громадян, однак не вказав скільки коштів має бути виділено на дофінансування.

Терапевтичне відділення як структурний компонент першої міськлікарні підпорядковане департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації. Костянтин Мурашко повідомив – область вже передала двоповерхову будівлю з власності першої міськлікарні новому власнику.

«Питання, винесене у петиції, на теперішній час не має підстав. Оскільки власник цієї будівлі (облрада) передала в господарське ведення підприємства «будинок юстиції ДніпрОблРади» і структурного підрозділа про який йде мова немає ні у власності, ні у підпорядкуванні міста», - наголосив начальник управління охорони здоров’я міськради Костянтин Мурашко.

За результатами голосування рішення не було прийняте, петицію не підтримали.