Діда Міхея, підозрюваного у вбивствах 4 чоловік у Кривому Розі, закрили ще на 60 діб у СІЗО. Фото 18+

РЕЗОНАНС
01.07.19 - 11:42

Колегія суддів Жовтневого районного суду Кривого Рогу ще на 60 днів продовжила строк тримання під вартою обвинуваченому в умисному вбивстві чотирьох осіб, а також у незаконному поводженні зі зброєю, бойовими припасами.

Йдеться про резонансну справу жорстокого вбивства п'ятьох людей, трупи яких правоохоронці виявили закопаними у приватному домоволодінні на Осичках (Центрально-Міський район).

 

Як ми писали, 28 жовтня 2018 року в палісаднику будинку по вул. Пожарського працівниками поліції було знайдено п'ять трупів, серед яких - чотири чоловічих і один жіночий.

 

Поліція тоді затримала 65-річного підозрюваного у цих жорстоких убивствах - громадянина Михайла Л. на прізвисько дід Міхей.

 

Разом зі своїм онуком, громадянином РФ, вони по-звірячому убивали знайомих, з якими разом розпивали спиртні напої, потім обрізали трупам вуха і згодовували їх собакам. А тіла прикопували у городі та палісаднику орендованого ними будинку.

 

Як стало відомо нашим журналістам, на обійсті було закопане й тіло співмешканки діда Міхея (жінка нібито дорікала й набридала чоловікам своїм невдоволенням).

 

Пізніше стало відомо, що затриманий Л. провів загалом майже 30 років у місцях позбавлення волі.

 

Нині у Кривому Розі триває суд за обвинуваченням цього чоловіка у вбивстві 4 осіб.

 

 

"Під час підготовчого судового засідання прокурор заявив клопотання про продовження раніше обраного обвинуваченому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою ще на 60 днів, - повідомляє пресслужба суду. - При цьому він посилався на тяжкість злочину, в якому обвинувачується громадянин Л., а також на необхідність запобігання вчинення ним інших злочинів з огляду на кількість жертв.

 

Обвинувачений та його захисник заперечували щодо продовження строку тримання під вартою та просили змінити запобіжний захід на особисте зобов’язання.

 

Але колегія суддів дійшла висновку про доведеність наголошених прокурором ризиків та неможливості застосування більш м’якого запобіжного заходу, оскільки він не в змозі забезпечити необхідну процесуальну поведінку обвинуваченого та попередити вчинення ним інших злочинів".

 

Як ми писали, на минулому засіданні суду обвинувачений та його захисник теж були проти продовження строку тримання під вартою, але суд на те не зважив.

 

Наступне судове засідання у справі призначене на 24 липня 2019 року.

 

Обережно, фото 18+

 

 

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: