"Дім здригнувся, ми вибігли з онучкою у котом", - криворожанка Тетяна

КОМЕНТАР
18.03.24 - 9:56

Мешканка атакованої російським дроном 5-поверхівки в Саксаганському районі на власні очі бачила вогняну кулю й чула удар. 

«Дім здригнувся, я виглянула, а там світиться, - згадує цю стресову ніч пані Тетяна. -  Поліціянти почали стукати у двері і кричати, щоб усі виходили. Приїхала ДСНС, просили нас відійти від будинку подалі, а самі вони тут ліквідовували пожежу. Дякуємо їм усім, хлопці ризикують своїми життями, рятують нас у такий важкий час. Я живу з онукою, ми вибігали разом з нею і котом. У школі пересиділи, а потім нам дозволили повернутись додому. Стрес пережили великий, спати не могли. У моїй квартирі, на щастя, все ціле».

 

Будинок таки зазнав пошкоджень, бо ворожий дрон упав на дах і пробив у ньому велику діру. 

 

«Завдання комунальників - протягом кількох годин тимчасово закрити дах тарпауліном, щоби не потрапляв дощ, який прогнозують сьогодні. Трохи згодом дах буде відремонтовано повністю. Мешканці сусідньої квартири, яка постраждала, отримають від міста грошову допомогу», - написав О.Вілкул.

 

 Нагадаємо, ввечері та вночі наше місто атакували дві хвилі дронів. Уламок одного БпЛА пошкодив дах п’ятиповерхівки у Саксаганському районі. Два дрони збили наші повітряники.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: